مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان گفت: رویداد هم اندیشی یک نگرش، فرصت و بستری نو و کارآمد در جهت برون رفت سازمان از چالش‌های موجود بیمه‌ای است که نیاز به همفکری آحاد مردم جامعه دارد.

دکتر صفدری در گفت‌وگو با آی‌هینا ضمن بیان این مطلب افزود: طراحی ایده‌ها و پیشنهادهای علمی با رویکرد ارتقای کیفیت خدمات سلامت و کاهش هزینه‌های درمانی مردم از مهمترین اولویت‌های اصلی و مهم سازمان بیمه سلامت است.

وی ادامه داد: رویکرد سازمان بیمه سلامت مردم محوری و استفاده از تمام افکار عمومی و شرکت آحاد جامعه در گفتمان با افکار نو و ایده‌های علمی و خلاق در جهت کیفیت خدمات سلامت و کاهش هزینه‌های درمانی و پوشش بیمه‌ای فراگیر است.

 
مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: ما باید با همفکری و ایده پردازی و طراحی نو به چشم انداز سازمان در جهت اثربخشی خدمات و ایجاد فرآیندهای جدید با استفاده از روش‌های نوین الکترونیکی در راستای کاهش هزینه و با ایجاد حذف دفترچه‌های بیمه سلامت به سازمان کمک کنیم.

صفدری بیان کرد: با ایجاد فضای رقابتی و طرح‌های خلاقانه و ایده‌های نو نیازهای بیمه‌ای تمام مردم و اقشار کم درآمد و بیماران برآورده می شود و خدمات مطلوب تر و آسان‌تر به بیمه شدگان ارائه می‌شود.

وی گفت: پوشش بیمه‌ای ،قوانین و مقررات و فرآیندها، نظارت بر خدمات بیمه سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه‌های انسانی، کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، آموزش و پیشگیری و ارتقای سلامت از جمله محورها و گفتمان رویداد هم‌اندیشی است.

مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان از تمام دانشمندان، اساتید دانشگاه، دانشجویان، شرکای کاری سازمان و طراحان و ایده پردازان درخواست کرد تا در صورت تمایل به شرکت در این مسابقه علمی از ۱۵ آذر تا ۱۵ دی ماه به نشانی   shareidea.ihio.gov.ir مراجعه کنند.