مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه یکی از اهداف اصلی رویداد هم‌اندیشی در عرصه بیمه سلامت را شناسایی مشکلات و توانمندسازی بیمه شدگان دانست و گفت: از نخبگان و پژوهشگران استان انتظار داریم در این راستا حامی و همگام ما باشند.

دکتر کیومرث مظفری در گفت‌وگو با آی‌هینا بیان کرد: رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت با هدف ترویج و ارتقای فرهنگ ایده‌پردازی، بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان، پژوهشگران و دانشجویان از 15 آذر تا 15 دی ماه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی این رویداد شناسایی مشکلات و توانمندسازی بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت ایران است، گفت: آشنایی و اشراف بر قوانین و مقررات سازمان، مدیریت منابع و مصارف، آموزش و ارتقای کاربردی فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت از دیگر اهداف این رویداد است.

مظفری ادامه داد: از مجموعه نخبگان و پژوهشگران استان کرمانشاه انتظار داریم که در این راستا حامی و همگام ما در شناسایی مشکلات و حل مسائل بیمه سلامت باشند.

مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: شرکت کنندگان علاوه بر پورتال رویداد به آدرس www.shareidea.ihio.gov.ir  می‌توانند از طریق سامانه 1666 نیز به صورت شبانه‌روزی اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.