مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان، گفت: مسئولان بیمه سلامت از ایده ها و نوآوری های اثربخش در رویداد هم اندیشی استقبال می کنند.

خدیجه ابراهیم خانی در گفت و گو با خبرنگار آی هینا با اشاره به برگزاری رویداد هم اندیشی درجهت حل مشکلات بیمه سلامت، گفت : مسائل رویداد هم اندیشی در شش محور شامل آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت ، پوشش بیمه ای، قوانین، مقررات و فرآیندهای کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی و نظارت بر خدمات بیمه سلامت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ایده ها و نوآوری ها باید اثربخشی لازم را داشته باشند، افزود: ایده های ثبت شده باید دارای 600 کلمه بوده و بهتراست هدف طرح، روش پیاده سازی، زمان بندی اجرا و پیش بینی نتایج نیز در آن مشخص شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان اظهارداشت: جوایز نفیسی برای این رویداد در نظر گرفته شده تا سازمان بیمه سلامت از این طریق به راه حل مناسبی  برای حل مسائل خود دست پیدا کند، ضمن اینکه شرکت کنندگان بتوانند با داوری معیارمند و مناسب از جوایز این رویداد بهره مند شوند ؛ بنابراین علاقمندان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت رویداد مراجعه نمایند