مدیرکل بیمه سلامت استان چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت در راستای حل مسائل حوزه بیمه سلامت و با هدف بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان، پژوهشگران و افراد دارای ایده‌های خلاق اجرا می‌شود.

صفر فرامرزی در گفت و گو با خبرنگار آی هینا در چهارمحال و بختیاری درباره نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت گفت: در این رویداد از همه اقشار جامعه دعوت شده که ایده های برتر و تازه خود در زمینه بیمه سلامت را در قالب چکیده در سایت www.shareidea.ihio.gov.ir ثبت کرده و بعد از بررسی ایده ها، از نظرات خود دفاع کنند.

وی افزود: شرکت در این رویداد برای همه رایگان است و هر فرد یا گروهی می تواند در این رویداد شرکت کند. البته ایده ها نباید به صورت کپی برداری شده باشند و هر شخص یا گروه می تواند فقط در دو محور ایده های خود را ارائه کند.

مدیرکل بیمه سلامت استان چهارمحال و بختیاری درباره محورهای این رویداد بیان کرد: شش محور این رویداد شامل آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت، پوشش بیمه ای، قوانین، مقررات و فرآیندها، کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی و نظارت بر خدمات بیمه سلامت هستند.

فرامرزی با بیان این که نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت از امروز آغاز شده، ادامه داد: ایده ها باید دارای نوآوری بوده و همچنین اثربخشی لازم را داشته باشند. ایده های ثبت شده باید تا 600 کلمه باشد و هدف طرح، روش پیاده سازی، زمان بندی اجرا و پیش بینی نتایج نیز در آن مشخص شود. این طرح در راستای حل مسائل حوزه بیمه سلامت و با هدف بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان، پژوهشگران و افراد دارای ایده‌های خلاق اجرا می‌شود.

وی با بیان این که از 15 دی ماه تا 15 بهمن ماه امسال نتایج ایده های رسیده بررسی می شوند، گفت: اختتامیه این رویداد بزرگ کشوری در هفته آخر بهمن برگزار می شود و به نفرات اول در هر محور، 16 میلیون تومان، به نفرات دوم هر محور، 8 میلیون تومان و به نفرات سوم هر محور، 4 میلیون تومان جایزه نقدی اهدا می شود.

گفتنی ست نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت از 15 آذر تا 15 دی برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با سامانه 1666 سازمان بیمه سلامت تماس بگیرند.