مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد از نخبگان، دانشگاهیان، پژوهشگران و قشرهای مختلف جامعه درخواست کرد که سازمان بیمه سلامت را نسبت به بهبود و ارتقای کیفیت سطح خدمات بیمه‌ای با نقطه نظرات و ایده‌های خلاق یاری دهند.

سید یدالله حسینی در گفت‌‌وگو با آی‌هینا رویداد هم‌اندیشی در عرصه بیمه سلامت را بستری مناسب برای ظهور ایده‌های نو ، خلاق و حمایت از نوآوری در عرصه بیمه سلامت دانست و گفت: در این رویداد از همه اقشار جامعه دعوت شده تا ایده‌های برتر خود در زمینه بیمه سلامت را در قالب چکیده در سایت SHARIDEA.IHIO.GOV.IR ثبت کرده و بعد از بررسی ایده‌ها، از نظرات خود دفاع کنند.

وی با بیان اینکه شرکت در این رویداد رایگان بوده و هر فرد یا گروهی می‌تواند در آن شرکت کند، افزود: ایده‌ها نباید به صورت کپی برداری باشد و هر شخص یا گروه می‌تواند در2 محور ایده‌های خود را ارائه کند.

مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: رویداد هم‌اندیشی در عرصه بیمه سلامت در 6 محور شامل آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت، پوشش بیمه های، قوانین، مقررات و فرآیندها، کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی و نظارت بر خدمات بیمه سلامت است.

وی گفت: ارائه آثار این رویداد از 15 آذر آغاز شده و تا 15 دی سال جاری نیز ادامه خواهد داشت . همچنین آیین‌ اختتامیه نیز در هفته آخر بهمن ماه برگزار خواهد شد.

حسینی بیان کرد: به نفرات اول در هر محور به ترتیب 160، 80 و 40 میلیون ریال جایزه نقدی در نظر گرفته شده است.